O nas

O NAS

Nasza firma zajmuje się projektowaniem, produkcją, montażem oraz naprawami i konserwacjami drewnianych urządzeń zabawowych. 
W naszej ofercie znajda Państwo bogaty asortyment wyposażenia na place zabaw. Wykonujemy także naturalne i syntetyczne nawierzchnie oraz przeprowadzamy przeglądy placów zabaw.

Oferujemy urządzenia zabawowe w atrakcyjnych cenach, zgodne z normami z grupy PN-EN 1176. Urządzenia zabawowe posiadają certyfikaty zgodności.  Doradzamy przy wyborze konkretnych rozwiązań, dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Przygotowujemy rzuty i wizualizacje placu zabaw. Zapewniamy fachową obsługę, gwarancję oraz serwis pogwarancyjny.  


NASZE MOCNE STRONY:

- Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. Nasza oferta rozwija się wraz z zapotrzebowaniem zgłaszanym przez klientów. 

- Jesteśmy elastyczni, starając się dostosowywać ofertę do potrzeb klienta, np. w kwestii kolorystyki. Mamy możliwość tworzenia zindywidualizowanych zestawów zabawowych w ramach systemu PARK ZABAW, który posiada certyfikat bezpieczeństwa, tzn. są nim objęte urządzenia tworzone z określonych elementów tego systemu.

- Oferujemy dobre produkty w atrakcyjnych cenach, doradztwo oraz fachową obsługę. 

- Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta (dobór urządzeń, propozycje zagospodarowania i wizualizacje).

- Mamy duże doświadczenie we współpracy z gminami, przedszkolami, szkołami czy innymi placówkami publicznymi.

- Wielu klientów decyduje się na długookresową współpracę z nami przy różnych projektach.


Share by: