Realizacje

REALIZACJE
Przedstawiamy Państwu poniżej wybrane realizacje placów zabaw. 

1. Plac zabaw przy budynkach mieszkalnych w Legionowie
Plac zabaw w kolorze sosna: Zestaw Krzyś, Linarium Stożek, Huśtawka podwójna, Huśtawka bocianie gniazdo, Huśtawka wagowa Pieski. Od 2017 roku w huśtawkach wahadłowych montujemy poprzeczną belkę ze stali.
2. Plac zabaw w przedszkolu w Warszawie – rozbudowa
Urządzenia zabawowe w kolorze mahoń: Zestaw Adaś, samochód, ławki drewniane na stelażu metalowym z oparciem, kosze na śmieci.
3. Plac zabaw na Żoliborzu w Warszawie
Plac zabaw w kolorze sosna. Od 2016 roku barierki, osłonki, poręcze wykonujemy z metalu, a przeplotnie z lin. Urządzenia montujemy standardowo za pomocą stalowych kotew. Urządzenia zabawowe: Zestaw Natalia, Huśtawka bocianie gniazdo, Huśtawka podwójna, Piaskownica z daszkiem.
4. Plac zabaw przed Urzędem Miasta w Łomiankach
Urządzenia zabawowe w kolorze mahoń: Ogrodzenie sztachetowe, Tablica informacyjna, Huśtawka bocianie gniazdo, Huśtawka podwójna, Karuzela tarczowa, Ławki drewniane na stelażu metalowym z oparciem, Zjeżdżalnia krótka z daszkiem, Piaskownica, Bujaki sprężynowe, Linarium Walec. 
5. Place zabaw na Osiedlu Chomiczówka w Warszawie – rozbudowa
Zjeżdżalnie w zestawach wykonane zostały z blachy kwasoodpornej. Urządzenia zabawowe: Zestaw Dominika, Zestaw Dorotka, Zestaw Marcin, Piaskownica Statek, Domek z tarasem i przejściem rurowym, Gra kółko i krzyżyk, Kosz do mini koszykówki, Linarium Stożek, Ogrodzenie panelowe. 
6. Plac zabaw na Ursynowie w Warszawie 
Urządzenia: Zestaw Małgosia, ławki na stelażu metalowym z oparciem, ogrodzenie sztachetowe.
Share by: